Opakowania kaszerowane

Opakowania kaszerowane to takie, w których tektura falista oklejona jest dowolnie zadrukowanym arkuszem tektury litej. Ta technologia pozwala na połączenie dwóch istotnych walorów - estetyki i wytrzymałości.

Estetyka i wytrzymałość opakowań kaszerowanych

Dzięki technologii kaszerowania otrzymujemy wysokiej jakości opakowania z dowolnie zaprojektowaną grafiką lub uszlachetnieniem. Wszystko co można wydrukować, może później znaleźć się na opakowaniu. Drugą zaletą opakowań kaszerowanych, jest ich zwiększona wytrzymałość w porównaniu do zwykłych tekturowych kartonów. Dzięki kaszerowaniu stają się bardziej wytrzymałe na obciążenie, a także bardziej odporne na czynniki atmosferyczne.

Wysoka jakość nadruku

Dodatkowo pudełko kaszerowane może być wzbogacone folią w procesie laminowania. Zabieg ten niesie ze sobą dodatkowe korzyści. Po pierwsze znacząco podnosi walor estetyczny całości opakowania. Po drugie zabezpiecza nadruk przed zadrapaniami, śladami używania i wydłuża jego trwałość.

Uniwersalność

Parametry kartonów kaszerowanych sprawiają, że są one idealnym rozwiązaniem dla różnych branż i zastosowań. Opakowania kaszerowane mogą być dostosowane do potrzeb konkretnego produktu, zarówno pod względem wielkości, kształtu, jak i wykończenia.

Zastosowania kartonów kaszerowanych

Opakowania kaszerowane jako ekspozycyjne elementy

Opakowania kaszerowane mogą również służyć jako ekspozycyjne elementy w sklepach, na targach czy wystawach. Dzięki swojej estetyce i możliwościom personalizacji, opakowania kaszerowane mogą przyciągać uwagę klientów i prezentować produkty w atrakcyjny sposób.

Galeria Realizacji​

Udostępnij projekt
Zaufało nam tysiące klientów.

UNIPAK opakowania dla unikalnych produktów.

Nieustannie przekraczamy oczekiwania naszych klientów, dostarczając wysokiej jakości rozwiązania opakowaniowe. Skontaktuj się z nami, aby zacząć!